E13218XP3YAX315SMF3W WEG AC Motors
Product Details
- Number of Poles 4 Pole
- Flange Without
- Number of poles 4
- Standard IEC 60034-1
- Output rating 132 kW
- Frequency 50 Hz
- Synchronous speed 1500 rpm
- Degree of Protection IP56
New Factory Sealed
E13218XP3YAX315SMF3W Related Documents
Manufacturer warranty
E13218XP3YAX315SMF3W WEG
Average response time: 11 minutes
W22Xdb IE2 132 kW 4P 315S/M 3Ph 380-400-415/660-690//460 V 50 Hz IC411 - TEFC - B3T