E13212XP3YAX315SMF3W WEG AC Motors
Product Details
- Number of Poles 6 Pole
- Mounting Foot-mounted
- Output rating 132 kW
- Standard IEC 60034-1
- Enclosure IC411 - TEFC
- Synchronous speed 1000 rpm
- Frequency 50 Hz
- Flange Without
- Number of poles 6
- Degree of Protection IP56
New Factory Sealed
E13212XP3YAX315SMF3W Related Documents
Manufacturer warranty
E13212XP3YAX315SMF3W WEG
Average response time: 11 minutes
W22Xdb IE2 132 kW 6P 315S/M 3Ph 380-400-415/660-690//460 V 50 Hz IC411 - TEFC - B3T