E13218ET3YAX315SMF3W WEG AC Motors
Product Details
- Number of Poles 4 Pole
- Enclosure IC411 - TEFC
- Synchronous speed 1500 rpm
- Flange Without
- Output rating 132 kW
- Frequency 50 Hz
- Number of poles 4
- Degree of Protection IP55
Product condition
New Factory Sealed
E13218ET3YAX315SMF3W Related Documents
Manufacturer warranty
E13218ET3YAX315SMF3W WEG
Average response time: 11 minutes
W22Xec IE3 132 kW 4P 315S/M 3Ph 380-400-415/660-690//460 V 50 Hz IC411 - TEFC - B3T