DLTR6-5/5UZ-T19 HTM Sensors I/O Distributors
Part#:DLTR6-5/5UZ-T19
Product description
DLTR6-5/5UZ-T19 HTM Sensors - Distribution Block, Double Occupancy, 6x M12 , M23 19 Pin, 60V AC / 75V DC
Manufacturer warranty
DLTR6-5/5UZ-T19 HTM Sensors
FAQ
What is the price of DLTR6-5/5UZ-T19?
Out if stock but available for backorder.