DLTR6-5/4UZ-T12 HTM Sensors I/O Distributors
Part#:DLTR6-5/4UZ-T12
Manufacturer:HTM Sensors
Category:I/O Distributors
Product Lifecycle:Active
Product description
DLTR6-5/4UZ-T12 HTM Sensors - Distribution Block, SIngle Occupancy, 6x M12 , M23 12 Pin, 60V AC / 75V DC
Product condition
New Factory Sealed
Manufacturer warranty
DLTR6-5/4UZ-T12 HTM Sensors
FAQ
What is the price of DLTR6-5/4UZ-T12?
Out if stock but available for backorder.