DLTR6-5/4UZ-TZ12 HTM Sensors I/O Distributors
Part#:DLTR6-5/4UZ-TZ12
Product description
DLTR6-5/4UZ-TZ12 HTM Sensors - Distribution Block, SIngle Occupancy, 6x M12 , Mini 12 Pin, 60V AC / 75V DC
Manufacturer warranty
DLTR6-5/4UZ-TZ12 HTM Sensors
FAQ
What is the price of DLTR6-5/4UZ-TZ12?
Out if stock but available for backorder.