IQ3600HEV-225-SS Eurobex Manufacturing Heat Exchangers
Part#:IQ3600HEV-225-SS
Alt. Part#:28549
Product description
IQ3600HEV-225-SS EXM - Vertical mount heat exchanger - VOLTS/HZ 220/50
Product Details
- Width 16.00 in
- Height 32.00 in
- Depth 6.00 in