IQ3600HEV-126 Eurobex Manufacturing Heat Exchangers
Part#:IQ3600HEV-126
Alt. Part#:16839
Manufacturer:Eurobex Manufacturing
Category:Heat Exchangers
Product Lifecycle:Active
Product description
IQ3600HEV-126 EXM - Vertical mount heat exchanger - VOLTS/HZ 120/60
Product Details
- Width 16.00 in
- Height 32.00 in
- Depth 6.00 in