IQ3600HEV-126-SS Eurobex Manufacturing Heat Exchangers
Part#:IQ3600HEV-126-SS
Alt. Part#:16851
Product description
IQ3600HEV-126-SS EXM - Vertical mount heat exchanger - VOLTS/HZ 120/60
Product Details
- Width 16.00 in
- Height 32.00 in
- Depth 6.00 in