ALTR4-5/5UZ-T19 HTM Sensors I/O Distributors
Part#:ALTR4-5/5UZ-T19
Manufacturer:HTM Sensors
Category:I/O Distributors
Product Lifecycle:Active
Product description
ALTR4-5/5UZ-T19 HTM Sensors - Distribution Block, Double Occupancy, 4x M12 , M23 19 Pin, 60V AC / 75V DC
Product condition
New Factory Sealed
Manufacturer warranty
ALTR4-5/5UZ-T19 HTM Sensors
FAQ
What is the price of ALTR4-5/5UZ-T19?
Out if stock but available for backorder.