ALTR4-5/4UZ-TZ12 HTM Sensors I/O Distributors
Part#:ALTR4-5/4UZ-TZ12
Manufacturer:HTM Sensors
Category:I/O Distributors
Product Lifecycle:Active
Product description
ALTR4-5/4UZ-TZ12 HTM Sensors - Distribution Block, SIngle Occupancy, 4x M12 , Mini 12 Pin, 60V AC / 75V DC
Product condition
New Factory Sealed
Manufacturer warranty
ALTR4-5/4UZ-TZ12 HTM Sensors
FAQ
What is the price of ALTR4-5/4UZ-TZ12?
Out if stock but available for backorder.