1412 BTSS101204DT Eurobex Manufacturing Grounding & Bonding Equipment
Part#:1412 BTSS101204DT
Alt. Part#:33020
Manufacturer:Eurobex Manufacturing
Category:Grounding & Bonding Equipment
Product Lifecycle:Active
Product description
Product Details
- Width 30 in
- Height 120 in
- Depth 10 in