D7P-KR31PX22 Sprecher + Schuh Selector Switches
Part#:D7P-KR31PX22
Alt. Part#:7P491PX22
Product description
Sprecher + Schuh D7P-KR31PX22 - D7 22mm Selector Switch, Keyed, Plastic, 3 Position Spring Right Key Left, Black w/White Insert, Ronis Key 3825, Plastic Latch, 2NO 2NC Standard, UL Type 4/4X/13, IP66
- Color Black w/White Insert
- Weight 999 g
- Mounting Plastic Latch
- Function Selector Switch, Keyed
- Contacts 2NO 2NC
- Panel hole diameter 22.5 mm
- Bezel Type Plastic
- Operator Type 3 Position Spring Right Key Left
New Factory Sealed
D7P-KR31PX22 Related Documents
Manufacturer warranty
D7P-KR31PX22 Sprecher + Schuh
FAQ
What is the price of D7P-KR31PX22?
Out if stock but available for backorder.