D7M-SM22MX14 Sprecher + Schuh Selector Switches
Part#:D7M-SM22MX14
Alt. Part#:5300105021
Product description
Sprecher + Schuh D7M-SM22MX14 - D7 22mm Selector Switch, Non-Illuminated, Metal, 2 Position Maintained, Black w/White Insert, Metal Latch, 1NO 4NC Standard, UL Type 4/13, IP66
- Color Black w/White Insert
- Weight 999 g
- CE Certification YES
- Mounting Metal Latch
- Function Selector Switch, Non-Illuminated
- Contacts 1NO 4NC
- Panel hole diameter 22.5 mm
- Bezel Type Metal
- Operator Type 2 Position Maintained
New Factory Sealed
D7M-SM22MX14 Related Documents
Manufacturer warranty
D7M-SM22MX14 Sprecher + Schuh
FAQ
What is the price of D7M-SM22MX14?
Out if stock but available for backorder.