D7M-KM22PX11 Sprecher + Schuh Selector Switches
Part#:D7M-KM22PX11
Alt. Part#:000000005300104496
Product description
Sprecher + Schuh D7M-KM22PX11 - D7 22mm Selector Switch, Keyed, Metal, 2 Position Maintained Key Right, Black w/White Insert, Ronis Key 3825, Plastic Latch, 1NO 1NC Standard, UL Type 4/13, IP66
- Color Black w/White Insert
- Weight 95.254 g
- CE Certification YES
- Mounting Plastic Latch
- Function Selector Switch, Keyed
- Contacts 1NO 1NC
- Panel hole diameter 22.5 mm
- Bezel Type Metal
- Operator Type 2 Position Maintained Key Right
New Factory Sealed
D7M-KM22PX11 Related Documents
Manufacturer warranty
D7M-KM22PX11 Sprecher + Schuh
FAQ
What is the price of D7M-KM22PX11?
Out if stock but available for backorder.