D7M-KB34MX22 Sprecher + Schuh Selector Switches
Part#:D7M-KB34MX22
Alt. Part#:5300103991
Product description
Sprecher + Schuh D7M-KB34MX22 - D7 22mm Selector Switch, Keyed, Metal, 3 Position Spring L/R Key Center, Black w/White Insert, Ronis Key 3825, Metal Latch, 2NO 2NC Standard, UL Type 4/13, IP66
- CE Certification YES
- Mounting Metal Latch
- Function Selector Switch, Keyed
- Contacts 2NO 2NC
- Panel hole diameter 22.5 mm
- Bezel Type Metal
- Operator Type 3 Position Spring L/R Key Center
New Factory Sealed
D7M-KB34MX22 Related Documents
Manufacturer warranty
D7M-KB34MX22 Sprecher + Schuh
FAQ
What is the price of D7M-KB34MX22?
Out if stock but available for backorder.