CS7-60E-220W Sprecher + Schuh Power Relays
Part#:CS7-60E-220W
Alt. Part#:5100100242
Product description
Sprecher + Schuh CS7-60E-220W - CS7 Control Relay 6-Pole, 4NO 2NO Aux, 200-220V 50Hz / 208-220V 60Hz AC
Product Details
- Number of Poles 6 Pole
- Weight 999 g
- CE Certification YES
- Coil Voltage 200-220 VAC
- Function Control Relay
- Contacts 4NO = 2NO Aux
New Factory Sealed
CS7-60E-220W Related Documents
Manufacturer warranty
CS7-60E-220W Sprecher + Schuh
FAQ
What is the price of CS7-60E-220W?
Out if stock but available for backorder.