CA7-30-120-G6 Sprecher + Schuh Contactors
Part#:CA7-30-120-G6
Alt. Part#:5300101065
Product description
Sprecher + Schuh CA7-30-120-G6 - CA7 Enc. Contactor FVNR, 30 A, 110V 50Hz / 120V 60Hz AC, Type 1, Off-On SS
- CE Certification YES
- Current (AC-3) 30 A
- Control Type Off-On SS
New Factory Sealed
CA7-30-120-G6 Related Documents
Manufacturer warranty
CA7-30-120-G6 Sprecher + Schuh
FAQ
What is the price of CA7-30-120-G6?
Out if stock but available for backorder.