CA7-30-120-G0-6P Sprecher + Schuh Contactors
Part#:CA7-30-120-G0-6P
Alt. Part#:01EAAM0000H0002
Product description
Sprecher + Schuh CA7-30-120-G0-6P - CA7 Enc. Contactor FVNR, 30 A, 110V 50Hz / 120V 60Hz AC, Type 1, No Control, 6-Pole
- CE Certification YES
- Current (AC-3) 30 A
- Control Type No Control
New Factory Sealed
CA7-30-120-G0-6P Related Documents
Manufacturer warranty
CA7-30-120-G0-6P Sprecher + Schuh
FAQ
What is the price of CA7-30-120-G0-6P?
Out if stock but available for backorder.