IQ20000VXP2-236-SS Eurobex Manufacturing Air Conditioners
Part#:IQ20000VXP2-236-SS
Alt. Part#:28300
Manufacturer:Eurobex Manufacturing
Category:Air Conditioners
Product Lifecycle:Active
Product description
IQ20000VXP2-236-SS EXM - Vertical mount A/C - hazardous duty
Product Details
- Width 20.00 in
- Height 56.00 in
- Depth 14.19 in