880 FP325-425-220 Eurobex Manufacturing Enclosure Fans
Part#:880 FP325-425-220
Alt. Part#:34185
Product description
880 FP325-425-220 EXM - 325mm filter fan 425CFM 120V
Product Details
- Height 325 mm
- Width 325 mm
- Depth 148 mm
Manufacturer warranty
880 FP325-425-220 Eurobex Manufacturing
FAQ
What is the price of 880 FP325-425-220?
Out if stock but available for backorder.