880 FP325-335-110 Eurobex Manufacturing Enclosure Fans
Part#:880 FP325-335-110
Alt. Part#:43256
Product description
880 FP325-335-110 EXM - 325mm filter fan 335CFM 120V
Product Details
- Height 325 mm
- Width 325 mm
- Depth 148 mm
Manufacturer warranty
880 FP325-335-110 Eurobex Manufacturing
FAQ
What is the price of 880 FP325-335-110?
Out if stock but available for backorder.