880 FP325-239-220 Eurobex Manufacturing Enclosure Fans
Part#:880 FP325-239-220
Alt. Part#:34181
Product description
880 FP325-239-220 EXM - 325mm filter fan 239CFM 240V
Product Details
- Height 325 mm
- Width 325 mm
- Depth 148 mm
Manufacturer warranty
880 FP325-239-220 Eurobex Manufacturing
FAQ
What is the price of 880 FP325-239-220?
Out if stock but available for backorder.