880 FP325-239-110 Eurobex Manufacturing Enclosure Fans
Part#:880 FP325-239-110
Alt. Part#:34180
Manufacturer:Eurobex Manufacturing
Category:Enclosure Fans
Product Lifecycle:Active
Product description
880 FP325-239-110 EXM - 325mm filter fan 239CFM 120V
Product Details
- Height 325 mm
- Width 325 mm
- Depth 148 mm
- Weight 5 lb
Product condition
New Factory Sealed
Manufacturer warranty
880 FP325-239-110 Eurobex Manufacturing
FAQ
What is the price of 880 FP325-239-110?
Out if stock but available for backorder.