880 FP150-117-110 Eurobex Manufacturing Enclosure Fans
Part#:880 FP150-117-110
Alt. Part#:34174
Product description
880 FP150-117-110 EXM - 150mm filter fan 117CFM 120V
Product Details
- Height 150 mm
- Depth 59 mm
Manufacturer warranty
880 FP150-117-110 Eurobex Manufacturing
FAQ
What is the price of 880 FP150-117-110?
Out if stock but available for backorder.