880 FP109-21-220 Eurobex Manufacturing Enclosure Fans
Part#:880 FP109-21-220
Alt. Part#:34173
Product description
880 FP109-21-220 EXM - 109mm filter fan 21CFM 240V
Product Details
- Width 109 in
- Height 109 in
- Depth 59 in
Manufacturer warranty
880 FP109-21-220 Eurobex Manufacturing
FAQ
What is the price of 880 FP109-21-220?
Out if stock but available for backorder.