880 FP109-21-110 Eurobex Manufacturing Enclosure Fans
Part#:880 FP109-21-110
Alt. Part#:34172
Manufacturer:Eurobex Manufacturing
Category:Enclosure Fans
Product Lifecycle:Active
Product description
880 FP109-21-110 EXM - 109mm filter fan 21CFM 120V
Product Details
- Width 109 in
- Height 109 in
- Depth 59 in
- Weight 3 lb
Product condition
New Factory Sealed
Manufacturer warranty
880 FP109-21-110 Eurobex Manufacturing
FAQ
What is the price of 880 FP109-21-110?
Out if stock but available for backorder.